Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow Szukamy dobrego tuszu
Szukamy dobrego tuszu PDF Drukuj Email
 Drukarki to urządzenia, które wielu z nas posiada w swoich domach. Nie są one drogie, jednakże koszty ich utrzymania bywają nierzadko znaczące. O ile dobrą drukarkę kupić można już za kilkaset złotych, to za każdy nowy tusz do niej będziemy musieli zapłacić kilkadziesiąt złotych.
Czy istnieją jakieś sposoby, na obniżenie tych kosztów?
Wydajny i dobry jakościowo tusz do drukarki, który jednocześnie nie kosztuje zbyt wiele to coś, czego poszukuje każdy, jednak znalezienie takiego produktu może przysporzyć nam niemało problemów. Zdecydowanie najlepszym miejscem na przeprowadzenie takich poszukiwań będzie Internet, gdyż to właśnie w sieci działa mnóstwo sklepów internetowych, które oferują tusze w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach aniżeli sklepy tradycyjne.
Jak zabrać się za takie wyszukiwania?
Znalezienie sklepu oferującego szeroki wybór tuszy nie stanowi obecnie najmniejszego problemu, bowiem ich liczba jest naprawdę ogromna. Jeśli nie jesteśmy jeszcze o tym przekonani koniecznie przy najbliższej okazji postaramy się to sprawdzić.
Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca. Jeśli nie jesteśmy jeszcze co do tego przekonania koniecznie zainteresujmy się ofertą internetowych sklepów z takim asortymentem. Odnajdziemy je, kiedy w okienku dowolnie wybranej wyszukiwarki internetowej wstukamy na przykład tusz do Epson Stylus SX100 bądź Epson Stylus S22. W sytuacji, kiedy nasze wyszukiwania nie przyniosą pożądanych efektów, a więc nie zaprowadzą nas do dobrych sklepów internetowych z tuszami, zdecydujmy się na ponowne wyszukiwania, ale z wykorzystaniem nieco zmienionej frazy – chociażby tusz do Lexmark X2250. Warto poświecić na takie poszukiwania nieco czasu, ponieważ oszczędności wynikające ze znalezienia naprawdę atrakcyjnej oferty mogą być bardzo zadowalające.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Firma Xerox poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży pierwszego cyfrowego systemu do średnio-nakładowego druku w kolorze. DocuColor 5000 Digital Press drukuje 50 stron A4 na minutę. Jest odpowiedzią na potrzeby firm, które realizują projekty z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji do druku kolorowego w nakładach od 20 000 do 150 000 egzemplarzy miesięcznie.