Menu Content/Inhalt
Start arrow Współpraca
Współpraca PDF Drukuj Email
Współpraca z serwisem tonerlandia.pl


Zapraszamy sklepy do współpracy z naszym serwisem.

Ile to kosztuje?

Integracja z serwisem tonerlandia.pl jest całkowicie darmowa. Nie płacisz za instalację, abonament, przekierowania i zrealizowane zamówienia.

Co zyskujesz?

  • Bezpłatną i skuteczną promocję Swojego sklepu
  • Możliwość dotarcia do większej liczby klientów
  • Zwiększenie sprzedaży swoich produktów
Jak przystąpić do współpracy?
To bardzo proste. Wystarczy zarejestrować swój sklep w serwisie. Po weryfikacji sklepu konto zostanie aktywowane. Po aktywacji można w pełni korzystać z możliwości serwisu, czyli edytować wizytówkę sklepu w katalogu sklepów, a także dodawać produkty do katalogu towarów. Zaimportowanie danych następuje poprzez plik csv. Listę towarów można przygotować np. w programie Excel, zapisać w formacie csv i wczytać korzystając z panelu partnera. Sposób tworzenia i wczytywania pliku przesyłamy po rozpoczęcu współpracy.
Leasing drukarek
Leasing umożliwia korzystanie z urządzeń drukujących bez zaangażowania pełnych środków finansowych. Zaletą tej formy jest możliwość nabycia sprzętu po spłaceniu rat leasingowych lub jego wymiana na nowy po zakończeniu okresu leasingu.
Leasing operacyjny ze względu na korzystne skutki podatkowe, jakie rodzi u korzystającego jest formą leasingu najbardziej pożądaną przez klientów firm leasingowych.
Leasing staje się coraz popularniejszą formą finansowania działalności gospodarczej oraz sposobem pozyskiwania różnego rodzaju dóbr. Przestał on być wyłącznie kojarzony z finansowaniem środków transportu, maszyn, urządzeń do produkcji, ale coraz częściej wykorzystywany jest także do finansowanie na przykład sprzętu komputerowego, oprogramowania czy nieruchomości.
Umożliwia wdrażanie nowych technik, technologii rokujących wysoką efektywność. Sprzyja prowadzeniu inwestycji przy minimalnym, początkowym zaangażowaniu środków własnych oraz zmniejsza ryzyko inwestycyjne obciążające przede wszystkim właściciela środków, zaś w mniejszym stopniu jego użytkownika.
Coraz częściej, zwłaszcza firmy sektora MSP, traktują go nie jako uzupełniające źródło finansowania swoich inwestycji, ale jako źródło podstawowe. W latach 2007-2013 leasing nadal będzie objęty współfinansowaniem ze środków UE. Rząd Polski zamierza wprowadzić jednak kilka istotnych poprawek umożliwiających m.in. przekazanie dotacji bezpośrednio do leasingodawcy z przeznaczeniem na zmniejszenie rat kapitałowych.
Proponowane rozwiązanie jest bardzo korzystne. Po pierwsze, leasingobiorca będzie ponosił niższe opłaty leasingowe. Po drugie, procedury refundacji kosztów leasingu zostaną znacznie uproszczone, co ułatwi beneficjentom prawidłowe rozliczenie inwestycji.
Produkty leasingowe mogą być wykorzystywane we wszystkich programach operacyjnych o zasięgu krajowym, jak i 16 regionalnych programach operacyjnych. Projekt wytycznych przewiduje, że refundacji mogą podlegać koszty leasingu:
- finansowego,
- operacyjnego,
- zwrotnego.
 
Firma Xerox poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży pierwszego cyfrowego systemu do średnio-nakładowego druku w kolorze. DocuColor 5000 Digital Press drukuje 50 stron A4 na minutę. Jest odpowiedzią na potrzeby firm, które realizują projekty z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji do druku kolorowego w nakładach od 20 000 do 150 000 egzemplarzy miesięcznie.