TONERLANDIA – świat drukowania Bez kategorii Współpraca z serwisem tonerlandia.pl

Współpraca z serwisem tonerlandia.pl

Zapraszamy sklepy do współpracy z naszym serwisem.

Ile to kosztuje?

Integracja z serwisem tonerlandia.pl jest całkowicie darmowa. Nie płacisz za instalację, abonament, przekierowania i zrealizowane zamówienia.

Co zyskujesz?

  • Bezpłatną i skuteczną promocję Swojego sklepu

  • Możliwość dotarcia do większej liczby klientów

  • Zwiększenie sprzedaży swoich produktów

Jak przystąpić do współpracy?

To bardzo proste. Wystarczy zarejestrować swój sklep w serwisie. Po weryfikacji sklepu konto zostanie aktywowane. Po aktywacji można w pełni korzystać z możliwości serwisu, czyli edytować wizytówkę sklepu w katalogu sklepów, a także dodawać produkty do katalogu towarów. Zaimportowanie danych następuje poprzez plik csv. Listę towarów można przygotować np. w programie Excel, zapisać w formacie csv i wczytać korzystając z panelu partnera. Sposób tworzenia i wczytywania pliku przesyłamy po rozpoczęcu współpracy.

Leasing drukarek

Leasing umożliwia korzystanie z urządzeń drukujących bez zaangażowania pełnych środków finansowych. Zaletą tej formy jest możliwość nabycia sprzętu po spłaceniu rat leasingowych lub jego wymiana na nowy po zakończeniu okresu leasingu.

Leasing operacyjny ze względu na korzystne skutki podatkowe, jakie rodzi u korzystającego jest formą leasingu najbardziej pożądaną przez klientów firm leasingowych.
Leasing staje się coraz popularniejszą formą finansowania działalności gospodarczej oraz sposobem pozyskiwania różnego rodzaju dóbr. Przestał on być wyłącznie kojarzony z finansowaniem środków transportu, maszyn, urządzeń do produkcji, ale coraz częściej wykorzystywany jest także do finansowanie na przykład sprzętu komputerowego, oprogramowania czy nieruchomości.
Umożliwia wdrażanie nowych technik, technologii rokujących wysoką efektywność. Sprzyja prowadzeniu inwestycji przy minimalnym, początkowym zaangażowaniu środków własnych oraz zmniejsza ryzyko inwestycyjne obciążające przede wszystkim właściciela środków, zaś w mniejszym stopniu jego użytkownika.
Coraz częściej, zwłaszcza firmy sektora MSP, traktują go nie jako uzupełniające źródło finansowania swoich inwestycji, ale jako źródło podstawowe. W latach 2007-2013 leasing nadal będzie objęty współfinansowaniem ze środków UE. Rząd Polski zamierza wprowadzić jednak kilka istotnych poprawek umożliwiających m.in. przekazanie dotacji bezpośrednio do leasingodawcy z przeznaczeniem na zmniejszenie rat kapitałowych.
Proponowane rozwiązanie jest bardzo korzystne. Po pierwsze, leasingobiorca będzie ponosił niższe opłaty leasingowe. Po drugie, procedury refundacji kosztów leasingu zostaną znacznie uproszczone, co ułatwi beneficjentom prawidłowe rozliczenie inwestycji.

Wspieramy adopcję serca fundacji „Mają Przyszłość”.